فيلم هاي آموزشي

مجموعه فيلم هاي آموزشي 180

(180 دقيقه مطالعه، 180 ساعت آموزش، 180 روز اجرا، 180 درجه تغيير)

 

 عليرضا صراف: مولف, مشاور و مدرس بین المللی حوزه حسابداری مدیریت، بودجه ریزی عملیاتی و قیمت تمام شده 

 

1. فيلم آموزشي "بودجه ريزي مبتني بر عملكرد چيست؟". براي دريافت اين فيلم اينجا را كليك كنيد.

2. فيلم آموزشي "مدل جامع مفهومي و مدل اجرايي بودجه ريزي مبتني بر عملكرد". برای دریافت این فیلم اینجا را کلیک کنید.

3. فيلم آموزشي "طبقه بندي هاي بودجه و نظام بودجه ريزي مبتني بر عملكرد". برای دریافت این فیلم اینجا را کلیک کنید.

4. فيلم آموزشي "طبقه بندي برنامه اي (تدوین برنامه ها و فعالیت ها) در بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد". برای دریافت این فیلم اینجا را کلیک کنید.

5. فيلم آموزشي "هزينه يابي در نظام بودجه ريزي مبتني بر عملكرد". برای دریافت این فیلم اینجا را کلیک کنید.

6. فیلم سخنرانی جناب آقای علیرضا صراف در "هم اندیشی 10 سال تجربه کره جنوبی در اجرای بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد" با موضوع "تجربه ایران در اجرای بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد". برای دریافت این سخنرانی که به زبان انگلیسی است، اینجا را کلیک کنید.

7. فیلم سخنرانی آقای Aubrey Joachim رییس سابق موسسه حسابداران مدیریت انگلستان (CIMA) در جلسه افتتاحیه رونمایی از نسخه انگلیسی تنها نرم افزار دانش بنیان کشور در حوزه بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد و حسابداری مدیریت. این نرم افزار در کشور تحت عنوان "الماس" و در خارج از کشور تحت عنوان "Experform" عرضه می شود.برای دریافت این سخنرانی که به زبان انگلیسی است، اینجا را کلیک کنید.

8. فیلم سخنرانی جناب آقای علیرضا صراف در جلسه افتتاحیه رونمایی از نسخه انگلیسی تنها نرم افزار دانش بنیان کشور در حوزه بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد و حسابداری مدیریت. این نرم افزار در کشور تحت عنوان "الماس" و در خارج از کشور تحت عنوان "Experform" عرضه می شود.برای دریافت این سخنرانی که به زبان انگلیسی است، اینجا را کلیک کنید.

 

 

 

براي كسب آخرين تحولات، مطالب علمي، نكات كاربردي، كليپ هاي آموزشي و تجربيات موفق در حوزه بودجه ريزي عملياتي و قيمت تمام شده به كانال تلگرامي ما بپيونديد يا عبارت cmairan  را در قسمت جستجوي تلگرام خود وارد نماييد.